Diák I szabadfogású magyar bajnokság

Győrszentivánon került sor az év utolsó rangos versenyére, a Diák I. korosztály Szabadfogású Magyar Bajnokságára. Orosházáról sajnos csak hárman tudták magukat kvalifikáltatni a versenyre, ők mindhárman bejutottak a 46kg 16-os mezőnyébe. Albert Viktor és Fekete Bence egy-egy vesztes mérkőzés után búcsúztak a versenytől. Jochim Márk egy vesztes mérkőzéssel a vigaszágon

Anna

Lengyelországban évek óta rendeznek nagyszabású leány és kadet versenyt, idén 350 birkózó állhatott szőnyegre a nemzetközi viadalon. A magyar csapat tagjaként Szél Anna is tovább bővíthette érmei számát. A 60 kg- osok mezőnye most sem jelentett számára akadályt, Anna öt meccsen lépett szőnyegre, első és második ellenfele is lengyel lány volt, mindkettőt

Mezőhegyes

Újra versenyt rendeztek Mezőhegyesen! Hosszú pihenő után úgy néz ki sikerül felébreszteni az ottani birkózó életet. A HENCZ WSE szervezésében Meghívásos emlékversenyt rendeztek hétvégén. 16 egyesület 154 induló, remek hangulat . Természetesen az OSBK fiataljai is megmutatták tudásukat. Az OSBK eredményei: Gyermek korcsoport: 32kg Szlaukó Márton 3. hely 35kg Lövei Gábor 2. hely Diák II. korcsoport 34kg Anisa Price

Diák II. Szabadfogású Magyar Bajnokság

Szombaton a Csömöri városi sportcsarnokban rendezte meg a Kertvárosi Birkózó Klub a Diák II. Szabadfogású Magyar Bajnokságot. A versenyen 214 induló küzdött a 13 súlycsoport bajnoki címéért. Az Orosházi Spartacus Birkózó Klubbot 7 versenyző képviselte. Az 54kg-ban Boros Norman 1 vesztes és 3 győztes mérkőzés után bronzérmet vehetett át az

16 csapat bizonyíthatta felkészültségét a mai versenyen, az orosházi lányok most sem vallottak szégyent. 1 vereséggel és 5 győzelemmel az előkelő 5. helyen zárták a napot! Szép volt lányok! Szárliget :OSBK 11:13 Tatabánya : OSBK 6:24 OSBK : Dorog 10:20 OSBK : Esztergom 25:5 Cegléd : OSBK 10 :20 OSBK . Dél-Zselic 20:10 A csapat tagjai: Braun Dorina,

Serdülő Szabadfogású Magyar Bajnokság

Tiszakécskén a sportcsarnokban került sor a serdülő korosztály szabadfogású Magyar Bajnokságára. A versenyen súlycsoportonként a rangsorversenyekről bejutott versenyzők képviselhették klubjukat. Az Orosházi Spartacus 5 fővel vett részt az összesen 134 indulót felvonultató mezőnybe. A sportolóink kitettek magukért, hiszen mind az öten bejutottak a legjobb hat közé. Sajnos végül négy V.

Anna / Berlin

Szél Anna ismét tarolt. A kadet válogatott tagjaként, Ritter Diletta szövetségi edző irányításával, szélvészként söpört végig a 60 kg-osok mezőnyén. Súlycsoportjában 21 induló szerette volna megszerezni az aranyat, Anna 6 meccsen 58-0 technikai pont különbséggel, magabiztos birkózással tántorította el ellenfeleit céljuktól! Ezután természetesen a "Cadets Best Fighter" különdíj is Őt illette.